У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осташки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осташки:

Актуальний розклад електричок по станції Осташки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осташки з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 36 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Черепівка, Олешин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осташки відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осташки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Осташки - Хмельницький від 15.00 грн. (15.5 км)

  • Осташки - Шепетівка(всі вокзали) від 35.00 грн. (106.5 км)

  • Осташки - Гречани від 15.00 грн. (8.6 км)

  • Осташки - Кам'янецький Переїзд від 15.00 грн. (13.0 км)

  • Осташки - Красилів від 15.00 грн. (26.7 км)

  • Осташки - Старокостянтинів від 20.00 грн. (43.9 км)

  • Осташки - Речовий ринок від 15.00 грн. (12.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осташки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осташки