У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Паланка-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Паланка-2:

Актуальний розклад електричок по станції Паланка-2 містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Паланка-2 з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 16 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Паланка-1, Умань. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Паланка-2 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Паланка-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6355 Черкаси Умань 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Паланка-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Паланка-2