У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Паланка-2 - Розсішки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Паланка-2 - Розсішки:

Поточний розклад електричок Паланка-2 - Розсішки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 16 хв зі станції Паланка-2 і прибуває на станцію Розсішки о 14 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Паланка-2 і Розсішки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Паланка-2 - Розсішки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Паланка-2 Розсішки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Паланка-2 - Розсішки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Паланка-2 та Розсішки – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Паланка-2 Розсішки складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 14.16
Паланка-2
14.23
Розсішки
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Паланка-2 -Розсішки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Паланка-2 — Розсішки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсішки — Паланка-2