У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Павлівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Павлівка з такими станціями і населеними пунктами як Бурти, Недогарки, Світловодськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 43 хв до пункту призначення Світловодськ. Найближчі станції та зупинні пункти Свердловка, Білецьківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Павлівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Бурти, Бурти - Світловодськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6951 Світловодськ Бурти 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6952 Бурти Недогарки 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.53 1 хв  13.54 Курсує щоденно - переглянути
6956 Бурти Світловодськ 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Павлівка,Кіровоградська обл.