У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бурти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бурти:

Актуальний розклад електричок по станції Бурти містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бурти з такими станціями і населеними пунктами як Передгірковий парк, Недогарки, Знам'янка-Пас., Кременчук, Світловодськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 36 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Білецьківка, 279 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бурти відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Бурти, Павлиш - Передгірковий парк, Кременчук - Павлиш. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бурти відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бурти