У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Світловодськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Світловодськ:

Актуальний розклад електричок по станції Світловодськ містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Світловодськ з такими станціями і населеними пунктами як Бурти, Недогарки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 03 хв до пункту призначення Недогарки. Найближчі станції та зупинні пункти Свердловка, Автостанція. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Світловодськ відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Світловодськ, Світловодськ - Недогарки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Світловодськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6953 Світловодськ Бурти 08.50 Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.39 2 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6956 Бурти Світловодськ 14.55 Курсує щоденно - переглянути
6958 Світловодськ Недогарки 19.03 Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 21.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Світловодськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Світловодськ