У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Персенківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Персенківка:

Актуальний розклад електричок по станції Персенківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Персенківка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 19 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Зубрівська, Коновальця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Персенківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ходорів, Ходорів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Персенківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 07.22 3 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6062 Львів Ходорів 09.25 1 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Львів Ходорів 17.59 3 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6067 Ходорів Львів 19.17 2 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Персенківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Персенківка