У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піщани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщани:

Актуальний розклад електричок по станції Піщани містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піщани з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Ходовичі, Верчани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піщани відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6081 Ходорів Стрий 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6086 Стрий Ходорів 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піщани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піщани