У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6081 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ходорів - Стрий номер 6081 відправляється зі станції Ходорів о 05.39 і прибуває на станцію Стрий о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6081 Ходорів - Стрий пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 05.39
Бородчиці 05.47 1 хв  05.48 8 хв 
Жидачів 05.56 1 хв  05.57 17 хв 
Гніздичів 06.07 1 хв  06.08 28 хв 
Покрівці 06.13 1 хв  06.14 34 хв 
Стриганці 06.17 1 хв  06.18 38 хв 
Ходовичі 06.23 1 хв  06.24 44 хв 
Піщани 06.27 1 хв  06.28 48 хв 
Верчани 06.32 1 хв  06.33 53 хв 
Стрий 06.45 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6081 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728