У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6081 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ходорів - Стрий номер 6081 відправляється зі станції Ходорів о 05.39 і прибуває на станцію Стрий о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6081 Ходорів - Стрий пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 05.39
Бородчиці 05.47 1 хв  05.48 8 хв 
Жидачів 05.56 1 хв  05.57 17 хв 
Гніздичів 06.07 1 хв  06.08 28 хв 
Покрівці 06.13 1 хв  06.14 34 хв 
Стриганці 06.17 1 хв  06.18 38 хв 
Ходовичі 06.23 1 хв  06.24 44 хв 
Піщани 06.27 1 хв  06.28 48 хв 
Верчани 06.32 1 хв  06.33 53 хв 
Стрий 06.45 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6081 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031