У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плетений Ташлик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плетений Ташлик:

Актуальний розклад електричок по станції Плетений Ташлик містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Плетений Ташлик з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 21 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти 246 Км, Новаківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Плетений Ташлик відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плетений Ташлик відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Плетений Ташлик