У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ПМС
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ПМС:

Актуальний розклад електричок по станції ПМС містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ПМС з такими станціями і населеними пунктами як Мушкетове, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 47 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, 53 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ПМС відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Іловайськ, Іловайськ - Мушкетове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ПМС відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 05.26 1 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
6932 Мушкетове Іловайськ 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ПМС можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ПМС