У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покрівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покрівці:

Актуальний розклад електричок по станції Покрівці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Покрівці з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 09 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Гніздичів, Стриганці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Покрівці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Ходорів, Ходорів - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покрівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6081 Ходорів Стрий 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6084 Стрий Ходорів 16.15 1 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6086 Стрий Ходорів 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Покрівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Покрівці