У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потаповичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Потаповичі:

Актуальний розклад електричок по станції Потаповичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Потаповичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 36 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Фосня, Садова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Потаповичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бережесть - Коростень, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Потаповичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Потаповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Потаповичі