У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Писарщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина:

Актуальний розклад електричок по станції Писарщина містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Писарщина з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 20 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Драбове-Барятинське, 810 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Писарщина відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 09.33 1 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 12.18 2 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Писарщина