У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Писарщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина:

Актуальний розклад електричок по станції Писарщина містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Писарщина з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 20 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Драбове-Барятинське, 810 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Писарщина відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092 Черкаси Гребінка 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 13.58 1 хв  13.59 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Писарщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Писарщина