У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рея:

Актуальний розклад електричок по станції Рея містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рея з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 42 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Кодня, Бердичів-Житомирський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рея відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рея відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Рея - Козятин від 20.00 грн. (43.4 км)

  • Рея - Житомир від 20.00 грн. (33.4 км)

  • Рея - Коростень(всі вокзали) від 40.00 грн. (116.1 км)

  • Рея - Бердичів(всі вокзали) від 15.00 грн. (16.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6461-6462 Коростень Козятин 08.28 1 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6461-6462* Козятин Коростень 16.41 1 хв  16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рея