У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - Люботин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - Люботин:

Поточний розклад електричок Ріпки - Люботин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію Люботин о 18 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Ріпки і Люботин цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Буклевське(09.09), Манченки(09.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - Люботин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки Люботин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - Люботин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та Люботин – 24.2 км. Ціна квитка на електричку Ріпки Люботин складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 09.02
Ріпки
09.58
Люботин
56 хв Курсує щоденно - переглянути
7010* Ворожба Харків 17.29
Ріпки
18.12
Люботин
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — Люботин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люботин — Ріпки