У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне(39 Км) - Дворецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне(39 Км) - Дворецька:

Поточний розклад електричок Рокитне(39 Км) - Дворецька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Рокитне(39 Км) і прибуває на станцію Дворецька о 07 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Рокитне(39 Км) і Дворецька цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Костопіль(06.09), Волошки(06.36), Шпанів(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне(39 Км) - Дворецька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне(39 Км) Дворецька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне(39 Км) - Дворецька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне(39 Км) та Дворецька – 40.3 км. Ціна квитка на електричку Рокитне(39 Км) Дворецька складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Сарни Здолбунів 06.02
Рокитне(39 Км)
07.28
Дворецька
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне(39 Км) -Дворецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне(39 Км) — Дворецька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дворецька — Рокитне(39 Км)