У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкопане - Високе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розкопане - Високе:

Поточний розклад електричок Розкопане - Високе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 18 хв зі станції Розкопане і прибуває на станцію Високе о 13 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Розкопане і Високе цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Дзюньків(12.24), Тетіїв(13.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розкопане - Високе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розкопане Високе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розкопане - Високе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розкопане та Високе – 48.4 км. Ціна квитка на електричку Розкопане Високе складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 12.18
Розкопане
13.50
Високе
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розкопане -Високе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розкопане — Високе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Високе — Розкопане