З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахарна
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Сахарна:

Розклад поїздів і електричок по станції Сахарна на сьогоднішній день включає в себе 1 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 2, 3 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вночі. Перший, згідно розкладом, відправляється в 01 г 18 хв у напрямку до станції Харків-Пас., а останній прибуває в 16 г 22 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 2 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Сахарна курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Сахарна, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Сахарна можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
375Л Херсон Харків 01.16 2 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035-6036 Помічна Знам'янка 10.11 2 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 16.22 2 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Сахарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сахарна

По станції Сахарна курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Сахарна Показати тільки електрички по станції Сахарна