У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шахта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шахта:

Актуальний розклад електричок по станції Шахта містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шахта з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 11 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти 226 Км, Багачеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шахта відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шахта відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6355 Черкаси Умань 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шахта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шахта