У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щотове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щотове:

Актуальний розклад електричок по станції Щотове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щотове з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти 65 Км, Лобівські Копі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щотове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила, Красна Могила - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щотове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.19 2 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 08.35 2 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.19 2 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 20.35 2 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щотове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щотове