У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щиглівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щиглівка:

Актуальний розклад електричок по станції Щиглівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щиглівка з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Західна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Ясинувата-Західна. Найближчі станції та зупинні пункти Кальміус, Донецьк 2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щиглівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Ясинувата-Західна, Ясинувата-Західна - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щиглівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щиглівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щиглівка