У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шостаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шостаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Шостаківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шостаківка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 53 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Лелеківка, 261 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шостаківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шостаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 08.02 1 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 11.11 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шостаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шостаківка