У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Штерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Штерівка:

Актуальний розклад електричок по станції Штерівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Штерівка з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти 47 Км, 58 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Штерівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила, Красна Могила - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Штерівка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 04.50 2 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 09.00 10 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 16.50 2 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 21.00 10 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Штерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Штерівка