У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Смородине:

Актуальний розклад електричок по станції Смородине містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Смородине з такими станціями і населеними пунктами як Охтирка, Ворожба-Пас., Люботин, Суми, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 05 хв до пункту призначення Кириківка. Найближчі станції та зупинні пункти Рупине, Олексине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Смородине відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Охтирка, Боромля - Люботин, Ворожба-Пас. - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Смородине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Смородине