З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Смородине - Харків:

Розклад поїздів і електричок Смородине - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Смородине вночі о 03 г 28 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 40 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Смородине о 21 г 55 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Смородине до пункту прибуття Харків становить 2 г 30 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 11 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 12 хв.
Деякі поїзди від станції Смородине до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Смородине - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Рупине, Яблучне, Богодухів, 198 Км, Просторе, Люботин, Парк Н.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Смородине - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Смородине - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Смородине -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Смородине — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Смородине

За маршрутом Смородине - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Смородине - Харків Показати тільки електрички сполученням Смородине - Харків