У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Снов
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снов:

Актуальний розклад електричок по станції Снов містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Снов з такими станціями і населеними пунктами як Городня, Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 12 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Сновськ, Камка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Снов відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Городня - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снов відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
969 Сновськ Городня 11.30 1 хв  11.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
970 Городня Сновськ 14.11 1 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Снов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Снов