У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сокорики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики:

Актуальний розклад електричок по станції Сокорики містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сокорики з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Виступовичі, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Бехи, Коростень-Подільський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сокорики відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Виступовичі, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451* Бережесть Коростень 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6450* Коростень Виступовичі 09.05 1 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6453* Виступовичі Коростень 15.42 1 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455* Виступовичі Коростень 17.06 1 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6454* Коростень Бережесть 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сокорики