У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сокорики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики:

Актуальний розклад електричок по станції Сокорики містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сокорики з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Бехи, Коростень-Подільський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сокорики відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бережесть - Коростень, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6455 Бережесть Коростень 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6454 Коростень Бережесть 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сокорики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сокорики