У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сорокопанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сорокопанівка:

Актуальний розклад електричок по станції Сорокопанівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сорокопанівка з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 11 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Кудашівка, Милорадівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сорокопанівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, Верхівцеве - Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сорокопанівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411* Верхівцеве Кривий Ріг 04.17 1 хв  04.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6538* Кривий Ріг Дніпро 07.56 1 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011* Дніпро Кривий Ріг 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 11.50 1 хв  11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 15.34 1 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6042* Кривий Ріг Дніпро 19.10 1 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сорокопанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сорокопанівка