З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Соснівка,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка:

Актуальний розклад електричок по станції Соснівка містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Соснівка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 35 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Панське, ЗТА. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Соснівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6061 Драбове-Барятинське Ім. Тараса Шевченка 05.48 1 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6061* Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.48 1 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6064* Ім. Тараса Шевченка Гребінка 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6063* Гребінка Ім. Тараса Шевченка 14.04 1 хв  14.05 Курсує щоденно - переглянути
6070* Ім. Тараса Шевченка Гребінка 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6074* Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.25 1 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069* Гребінка Ім. Тараса Шевченка 22.34 1 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Соснівка,Черкаська обл.