У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Соснівка,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка:

Актуальний розклад електричок по станції Соснівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Соснівка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 49 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Гірняк, Стриханка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Соснівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Соснівка - Київ від 219.19 грн.

  • Соснівка - Харків від 490.46 грн.

  • Соснівка - Львів від 116.83 грн. (76.0 км)

  • Соснівка - Дніпро від 384.54 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6053 Сокаль Львів 06.58 2 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 22.48 1 хв  22.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Соснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Соснівка,Львівська обл.