У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старі Бейзими
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старі Бейзими:

Актуальний розклад електричок по станції Старі Бейзими містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Старі Бейзими з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Вербівці, Великі Пузирки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Старі Бейзими відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старі Бейзими відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.01 1 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 20.20 1 хв  20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Старі Бейзими можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Старі Бейзими