У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старжава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старжава:

Актуальний розклад електричок по станції Старжава містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Старжава з такими станціями і населеними пунктами як Самбір. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 05 г 43 хв до пункту призначення Самбір. Найближчі станції та зупинні пункти Зарічний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Старжава відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Самбір - Старжава. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старжава відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
960 Старжава Самбір 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
959 Самбір Старжава 22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Старжава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Старжава