У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Терни,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терни:

Актуальний розклад електричок по станції Терни містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Терни з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 19 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рядова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Терни відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Терни, Терни - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6821 П'ятихатки Терни 07.39 Курсує щоденно - переглянути
6822 Терни П'ятихатки 08.31 Курсує щоденно - переглянути
6823 П'ятихатки Терни 19.39 Курсує щоденно - переглянути
6824 Терни П'ятихатки 20.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Терни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Терни,Дніпропетровська обл.