У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Терни - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Терни - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Терни - П'ятихатки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 31 хв зі станції Терни і прибуває на станцію П'ятихатки о 09 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6824 сполученням Терни - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Терни і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Рядова(20.35), 6 Км(20.44), Савро(20.55), Жовті Води 1(21.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Терни - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Терни П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Терни - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6822 Терни П'ятихатки 08.31
Терни
09.37
П'ятихатки-Пас.
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6824 Терни П'ятихатки 20.19
Терни
21.28
П'ятихатки-Пас.
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Терни -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Терни — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Терни