У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тос
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тос:

Актуальний розклад електричок по станції Тос містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тос з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Єзупіль, Ямниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тос відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тос відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тос можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тос