У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тос
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тос:

Актуальний розклад електричок по станції Тос містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тос з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Єзупіль, Ямниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тос відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тос відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тос можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тос