У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Товмачик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Товмачик:

Актуальний розклад електричок по станції Товмачик містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Товмачик з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Раківчик, Іванівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Товмачик відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ділове - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Товмачик відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Коломия Ділове 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6442 Ділове Коломия 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Товмачик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Товмачик