У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трепівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трепівка:

Актуальний розклад електричок по станції Трепівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Трепівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 14 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 317 Км, Барвінкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Трепівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трепівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 14.47 1 хв  14.48 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Трепівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трепівка