У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трудолюбівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трудолюбівка:

Актуальний розклад електричок по станції Трудолюбівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Трудолюбівка з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 13 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Сокаль, Ульвівок. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Трудолюбівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трудолюбівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 22.12 1 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Трудолюбівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трудолюбівка