У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Центр Європи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Центр Європи:

Актуальний розклад електричок по станції Центр Європи містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Центр Європи з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 26 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Берлибаш, Ділове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Центр Європи відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ділове - Коломия, Коломия - Ділове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Центр Європи відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Ділове 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6442* Ділове Коломия 14.25 1 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Центр Європи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Центр Європи