У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цуцилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів:

Актуальний розклад електричок по станції Цуцилів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цуцилів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Тарновиця, Тисменичани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цуцилів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ворохта, Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401* Ворохта Івано-Франківськ 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Ворохта 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Ворохта Івано-Франківськ 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цуцилів