Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цуцилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів:

Актуальний розклад електричок по станції Цуцилів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цуцилів з такими станціями і населеними пунктами як Яремче, Івано-Франківськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Тисменичани, Тарновиця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цуцилів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Яремче, Яремче - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Івано-Франківськ Яремче 03.57 1 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Яремче Івано-Франківськ 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Яремче 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Яремче Івано-Франківськ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цуцилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цуцилів