У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тунельна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тунельна:

Актуальний розклад електричок по станції Тунельна містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тунельна з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 33 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Дніпро-Лоцманська, Зустрічний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тунельна відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Дніпро-Лоцманська, Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тунельна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405* Дніпро Апостолове 08.21 2 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6408* Апостолове Дніпро 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.31 2 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тунельна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тунельна