У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тустань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тустань:

Актуальний розклад електричок по станції Тустань містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тустань з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 43 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Галич, Дубівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тустань відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тустань відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6411* Івано-Франківськ Ходорів 10.15 1 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тустань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тустань