У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тисменичани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тисменичани:

Актуальний розклад електричок по станції Тисменичани містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тисменичани з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Рахів, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Цуцилів, Дачник. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тисменичани відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Рахів, Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тисменичани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тисменичани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тисменичани