У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Удачна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Удачна:

Актуальний розклад електричок по станції Удачна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Удачна з такими станціями і населеними пунктами як Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 13 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Межова, Покровськ, N15, 377 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Удачна відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Покровськ, Покровськ - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Удачна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6148 Чаплине Покровськ 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6145 Покровськ Чаплине 09.21 1 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Чаплине Покровськ 13.16 1 хв  13.17 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Удачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Удачна