У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васьковичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васьковичі:

Актуальний розклад електричок по станції Васьковичі містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Васьковичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Виступовичі, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Ігнатпіль, Бехи. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Васьковичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Виступовичі, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васьковичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Виступовичі 09.20 1 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6453 Виступовичі Коростень 15.26 1 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455 Виступовичі Коростень 16.51 1 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6454 Коростень Бережесть 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Васьковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Васьковичі