У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Великі Юначки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великі Юначки:

Актуальний розклад електричок по станції Великі Юначки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Великі Юначки з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 37 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Краснівка, Антоніни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Великі Юначки відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великі Юначки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.18 1 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 19.36 1 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Великі Юначки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Великі Юначки