У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Венеславівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Венеславівка:

Актуальний розклад електричок по станції Венеславівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Венеславівка з такими станціями і населеними пунктами як Гадяч, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 50 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Коновалове, Осняги. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Венеславівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гадяч - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Венеславівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6683* Кременчук Гадяч 12.52 2 хв  12.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684* Гадяч Кременчук 14.49 1 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Венеславівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Венеславівка