У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верхньозгар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар:

Актуальний розклад електричок по станції Верхньозгар містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Верхньозгар з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 42 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Мехедівка, Привітне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Верхньозгар відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Черкаси, Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Верхньозгар