У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верхньозгар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар:

Актуальний розклад електричок по станції Верхньозгар містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Верхньозгар з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Привітне, Мехедівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Верхньозгар відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.39 1 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Верхньозгар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Верхньозгар