У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Водник:

Актуальний розклад електричок по станції Водник містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Водник з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Снігурівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 23 хв до пункту призначення Снігурівка. Найближчі станції та зупинні пункти Супутник, Полігон. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Водник відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Снігурівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Водник відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Снігурівка Миколаїв 07.04 2 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Снігурівка 18.21 2 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Водник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Водник